Ödeme ve teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME
1.1. Siparişin nihai maliyeti, teslimat maliyetini hesaba katarak, sipariş onaylandığında çevrimiçi mağazanın operatörü tarafından ayarlanır.

1.2. Sipariş verilirken sipariş için ödeme, sitedeki banka kartı ile gerçekleştirilir.

1.3. Sitedeki kartla ödeme yaparken, belirtilen teslim süresi, ödeme alındığı tarihten itibaren dikkate alınır.

TESLİMAT
2.1. Satıcı, Alıcı tarafından sipariş edilen Malları kendi veya dış teslimat hizmetini kullanarak teslim eder.

2.2. Satıcı, Web Sitesinde belirtilen şartlar çerçevesinde Alıcı tarafından gönderilen Malların teslimatı için mümkün olan tüm çabaları göstermeyi taahhüt eder. Satıcı, teslimat gecikmelerinden sorumlu değildir, bu da Satıcı'nın hatası değil.

2.3. Malların mülkiyet hakkı ve mallara kazara zarar verme riskleri, Alıcının, teslimatı onaylayan sevkıyat belgelerinde imzası ile kanıtlandığı üzere, Malların Alıcı tarafından alınması esnasında Alıcıya geçer.

2.4. Malın teslim alındığı tarihteki ambalaja ilişkin taleplerin bulunmaması halinde, Alıcı, sevkıyattaki imzasıyla, malların çeşidine, miktarına, görünümüne, ekipmanına, alınan malların uygunluğuna ilişkin hiçbir iddia bulunmadığını teyit eder Siparişe. Emri aldıktan sonra, Malların miktar, eksiksizlik ve tipine ilişkin talepler kabul edilmemektedir.

2.5. Alıcı kurye önünde Malları kontrol eder. Aksi takdirde, Satıcı, Siparişin bütünlüğünden sorumlu değildir.

2.6. Mallar kabul edilen zaman sınırları içinde teslim edilmişse ancak mallar onun hatası ile Alıcıya devredilmemişse, alıcı teslimat ücretini ödemiş olduktan sonra, sonraki teslimat, Satıcı ile üzerinde anlaşmaya varılan yeni bir zamanda yapılır. önceden teslim edilen teslimat hizmeti.